Ofwel gaat het hierbij om een ouder model, ofwel zullen we het product niet meer bij de fabrikant nabestellen.
Moed houden, we hebben natuurlijk nog alternatieven voor je klaar staan:
Sherpa - Women's Dolkar Mock Neck - Trui
- Gratis verzending vanaf € 69 (NL) Vind hier de verzendinformatie! Opent in een infovak
- 100 dagen bedenktijd Vind de betalingsinformatie hier! Opent in een infovak
- > 4.000.000 tevreden klanten
- Alle artikelen in voorraad
In een oogopslag
Materiaalgegevens & Kenmerken
- Geschikt voor:
- Dames
- Gebruik:
- vrije tijd
- Hoofdmateriaal:
- 38% viscose, 35% polyamide, 22% wol, 5% alpaca
- Materiaaltype:
- kunstvezel, merinowol, viscose
- Materiaalkenmerken:
- ademend, geurremmend, temperatuurregelend
- Pasvorm:
- normaal
- Extra's:
- geribde zoom, rolkraag
- Wettelijke kennisgeving:
-
Kies een maatKies een kleurKies een variant
- Art.nr.:
- 105-3276
Wat vinden andere bergvrienden daarvan:
Op de foto's ziet het model er leuk uit, maar in realiteit is de trui relatief kort met een heel breed lijf.
Ik heb de maat bepaald nav m'n borstomvang, maar de mouwen komen op mij (182 cm) aan de korte kant uit, terwijl de mouw aanzet zo'n tien cm naast mijn schouders op mijn bovenarmen valt en de stof onder m'n oksels kreukt vanwege een veel te breed lijf.
Ik stuur de trui terug.
-
- Voordelen
- Ademend
- Zacht
- Prettig materiaal
-
- Nadelen
- Slecht model
Hallo Miriam,
Dank je voor jouw beoordeling.
Het spijt me te horen dat de pasvorm van deze trui niet werkt voor jou.
Wij willen je vragen nogmaals contact met ons op te nemen via ons contactformulier: https://www.bergfreunde.nl/contact/
Wij helpen je graag bij het vinden van een passend alternatief.
Met vriendelijke groet!
Ik had gezocht op 'merino truien' en er zit inderdaad merino in, maar ;slechts 22% merino en 5% alpaca, verder nylon en viscose. De trui is vrij dun, maar de stof voelt wel lekker warm en zacht, en de kleur heeft een mooie natuurlijke uitstraling van wol. Ook de ingebreide kabels zijn mooi.
Op de foto lijkt deze trui enigszins getailleerd, maar bij mij valt ' ie wijd rond de taille en is ook vrij kort, dus teruggestuurd. (ik ben 179/70 kg en had een L besteld)
-
- Voordelen
- warm
- natuurlijke uitstraling
-
- Nadelen
- Slecht model
Er zijn nog 24 andere bijdragen!