Wat vinden andere bergvrienden daarvan:

17% vinden de beoordelingen
van Veronique nuttig
De bijdrage werd op 12.12.21 bewerkt
Echt fijne schoenen maar na een uur in motregen echt kletsnatte voeten.
Trailrunning kan maar niet in modder (te weinig grip); ivm stugheid zool zou ik er ook geen ureno p gaan hardlopen op asfalt. Maar bv wel een hele dag wandelen. Sluiten mooi om mijn voet; fijne demping.
Maar dus NIET waterdicht; binnen een uur door motregen (over zandpad) al helemaal doorweekte voeten.
Zo nat dat ik in een plas water ben gaan staan om de schoenen te testen en het water kwam direct door leer/naden heen!
En dat terwijl ik ze zelfs met zeer goed speciaal leervet had ingewreven!
Ik had wel precies 1 maat groter nodig dan gebruikelijk.
-
- Voordelen
- Comfortabel
- Ademend
- Stabiliseert de voet
- Prijs / kwaliteit
- Gemakkelijk
- NIET waterdicht
Hallo Veronique, fijn te horen dat de schoenen bevallen. Vervelend dat de schoenen niet geheel naar verwachting zijn. Deze leren schoenen hebben geen waterdichte voering, zijn daarmee op zijn hoogst waterafwijzend, maar niet volledig waterdicht.
Voor nu nog veel plezier met de schoenen gewenst, beste groet!
Zachte schoen, niet snel/makkelijk aan te trekken door hoge sluiting. Zacht, geen ondersteuning. Soepel voor in huis maar niet voor lange wandelingen. Misschien voor vloersporten
-
- Voordelen
- Gemakkelijk
- Goede grip
-
- Nadelen
- Niet robuust
- Niet waterdicht
-
- Gebruik
- Wandelen
- Korte stadswandeling
Hallo!
We hebben de maattabel gelinkt, hier kun je je geschikte maat opmeten. Voor maat 38 is dat een voetlengte van ongeveer 238mm.
Vriendelijke groeten
Lisa
Er zijn nog 115 andere bijdragen!
Hey Hajo,
Vervelend te vernemen dat je schoenen tijdens gebruik niet helemaal aan je verwachting voldoen. Zou je zo vriendelijk willen zijn ons een bericht + beeldmateriaal te sturen op https://www.bergfreunde.nl/contact/ dan kunnen mijn collega´s van service en garantie in ieder gaval kijken of en wat er aan gedaan zou kunnen worden.
Groetjes,
Remy