Beoordelingsoverzicht
Wat vinden andere bergvrienden daarvan:
Soepele schoen, hoef je niet echt in te lopen. Ik ben leren wandelschoen A/B gewend. Dit is een lichter alternatief. Comfortabel.
Tot nu toe geen natte voeten gehad.
-
- Voordelen
- Prijs / kwaliteit
- Gemakkelijk
- Waterdicht
- Goede grip
- Comfortabel
- Robuust
-
- Gebruik
- Vrije tijd
- Reizen
- Wandelen
Mooi model in neutrale, niet schreeuwende, kleur (ik heb de zwarte met lichtblauw/wit). De schoenen zijn helemaal vegan en ook nog (deels) van gerecycled materiaal. Een must voor mij als natuurliefhebber. De schoen is voor mijn voeten iets aan de brede kant. Wel loopt hij enorm lekker. Ik heb ze op vakantie aangedaan en niet meer uit getrokken. Ik ben er blij mee!
-
- Voordelen
- Waterdicht
- Duurzaam
- Prijs / kwaliteit
- Goede grip
- Ademend
- vegan
-
- Nadelen
- Schoen is iets breed
-
- Gebruik
- Beginner
- Trekking
- Vrije tijd
- Reizen
- Ultralicht
- Wandelen
Ik ben op zoek naar een lichte schoen voor een hike maar wel eentje die hoger zit dan de "sneaker-modellen". Bij deze schoen staat helaas geen gewicht. Hoe zwaar is het ongeveer?
Hey Saar,
Ik heb even op de officiele site van MERRELL bij deze schoen gekeken - https://www.merrell.com/NL/nl_NL/accentor-sport-3-mid-gore-tex/52539W.html?dwvar_52539W_color=J135450&icid=search_suggested_products
Je mag uitgaan van ongeveer 720 gram bij een gemiddelde maat.
Groetjes,
Remy
Hoi Hester,
De maatvoering is vrij nauwkeurig, dus je gebruikelijke maat zou ideaal moeten zijn.