Helly Hansen - Women's Long Belfast Winter Jacket - Winterjack
- Gratis verzending vanaf € 69 (NL) Vind hier de verzendinformatie! Opent in een infovak
- 100 dagen bedenktijd Vind de betalingsinformatie hier! Opent in een infovak
- > 4.000.000 tevreden klanten
- Alle artikelen in voorraad
In een oogopslag
Materiaalgegevens & Kenmerken
- Geschikt voor:
- Dames
- Gebruik:
- dagelijks leven
- Hoofdmateriaal:
- 100% polyester
- Vulmateriaal:
- 100% polyester
- Materiaaltype:
- hardshell, kunstvezel, synthetische isolatie
- Technologie:
- PrimaLoft
- Materiaalbehandeling:
- DWR-geïmpregneerd, getapete naden
- Materiaalkenmerken:
- isolerend, waterdicht, winddicht
- Sluiting:
- doorlopende ritssluiting vooraan
- Capuchon:
- verstelbaar
- Zakken:
- 1 borstzak met ritssluiting, 2 voorzakken met ritssluiting
- Pasvorm:
- normaal
- Wettelijke kennisgeving:
-
Kies een maatKies een kleurKies een variant
- Art.nr.:
- 104-1121
Beoordelingsoverzicht
Voordelen
Nadelen
Gebruik
Wat vinden andere bergvrienden daarvan:
66% vinden de beoordelingen
van claudia nuttig
Een fijne, lichte, warme en mooie jas als het droog is in herfst en winter maar tjidens/na een regenbui is hij doornat en droogt zeer langzaam zodat je de volgende dag een natte jas aantrekt... Ik heb de jas volgens gebruiksaanwijzing gewassen en gedroogd om de waterafstotende behandeling te activeren maar dat mocht helaas niet baten... Nu van de klantenservice het advies gekregen de jas in te spuiten met waterafstotend spulletje...
Dat valt me wel een beetje tegen voor HellyHansen kwaliteit.
-
Voordelen
Goed model Goede details Gemakkelijk Winddicht -
Nadelen
Slecht ademend absoluut ongeschikt in rege
In de beschrijving staat hardshell. Betekent dit dat de stof ‘harder en stugger aanvoelt als de jassen van Didrickson? Want eigenlijk zoek ik een jas met die ‘zachtheid’.
Alvast dank voor de reactie!
Hey Elvira,
- Hardshell in de beschrijving: Dit verwijst naar de constructie (waterdichte buitenlaag met membraan), niet per se naar een harde, stugge feel. Het is een technische term voor bescherming tegen regen en wind.
- Helly Hansen Long Belfast: Deze jas gebruikt een 2-laags Helly Tech Protection-materiaal. Dat voelt glad en stevig, maar niet extreem stug zoals alpine hardshells. Het heeft een zachte voering en is bedoeld als comfortabele winterjas.
- Didriksons: Staat bekend om zachtere, meer casual stoffen met een textielachtige feel. Hun jassen zijn vaak minder ‘technisch’ en daardoor soepeler.
- Vergelijking: De Helly Hansen zal iets gestructureerder aanvoelen dan Didriksons, maar niet hard of ‘plasticachtig’. Het is een hybride tussen een functionele regenjas en een winterjas.
Als je écht die zachte, textielachtige feel wilt, kies voor een jas met een polyester buitenstof zonder uitgesproken hardshell-constructie, zoals veel Didriksons-modellen. Helly Hansen is iets technischer, maar nog steeds comfortabel.
Groetjes,
Remy
84% vinden de beoordelingen
van Eva-Maria nuttig
-
Voordelen
Goed model Goede details -
Gebruik
Vrije tijd
100% vinden de beoordelingen
van claire nuttig
-
Voordelen
Goed model Robuust Gemakkelijk Winddicht Prijs / kwaliteit Goede details Waterdicht Ademend Ventilatie
-
Voordelen
Goed model -
Nadelen
Niet winddicht -
Gebruik
Vrije tijd Wandelen
-
Voordelen
Goed model -
Gebruik
Vrije tijd Reizen Wandelen
-
Voordelen
Goede details Prijs / kwaliteit Winddicht Goed model Gemakkelijk Ademend Waterdicht Robuust -
Gebruik
Winterwandelen Vrije tijd Camping Allround
-
Voordelen
Winddicht Waterdicht Goed model Ademend Gemakkelijk Prijs / kwaliteit
50% vinden de beoordelingen
van Dorothee nuttig
-
Nadelen
Slecht model
45% vinden de beoordelingen
van Ellen nuttig
-
Voordelen
Goed model
Er zijn nog 17 andere bijdragen!