Beoordelingsoverzicht
Wat vinden andere bergvrienden daarvan:
Heb dit jack nu 4 jaar . Heerlijk warm en nooit benauwd. Ziet er ook cool uit. Eigenlijk lekkerste winterjack dat ik ooit heb gehad. Maar wel met een paar opmerkingen. De flappen waar je je duimen in kunt steken begonnen in het tweede jaar al uit te rafelen. Heb uiteindelijk de uiteinden afgeknipt en rest omgezoomd. Mis ook een borstzak voor je telefoon.
En verder is de prijs extreem hoog. Zou ik er nooit voor betalen, dus in de aanbieding aangeschaft.
Maar dat geldt wat mij betreft voor alle jassen in deze prijsklasse.
-
- Voordelen
- Ademend
- Gemakkelijk
- Winddicht
- Goed model
Ik lees nu een paar keer dat het een model is met smalle schouders en veel ruimte in de buik, klopt dit volgens u? Bedankt
Hallo David,
De fabrikant DALE OF NORWAY geeft alleen aan dat dit product geschikt is voor mannen en geïnspireerd is op boardsporten voor dagelijks gebruik.
Voor meer informatie nodig ik u uit om contact met ons op te nemen via het contactformulier https://www.bergfreunde.nl/contact/ in het tabblad '' Ik wil graag een productadvies ''.
Sport