Stabiele tunneltent met veel ruimte en een laag gewicht
Een rondom betrouwbare bescherming tegen het weer en genoeg ruimte om te relaxen: de Voyager 2 Exp van Robens laat zien hoe comfortabel overnachten in de natuur kan zijn! Deze robuuste tunneltent heeft een lichte buitentent van gerecycled HydroTex HD-ripstopmateriaal. Dit materiaal is betrouwbaar waterdicht en wordt aangevuld door de getapete naden. Tegelijkertijd is het materiaal van de tent bestand tegen fel zonlicht, en is scheur- en slijtvast.
Efficiënte constructie en weldoordachte uitrusting
De binnentent is gemaakt van een zeer ademende stof en laat dankzij het muggengaas geen vervelende insecten door. Het grondzeil heeft een waterkolom van maar liefst 10.000 mm, waardoor ook water en vocht geen enkele kans krijgen.
Het opzetten van de Voyager gaat dankzij de aluminium stokken die van kleurmarkeringen zijn voorzien, en de platte, gesloten stoksleuven. Dankzij de instelmogelijkheden voor de afspanning van de tentstokken en de hoofdspanpunten staat de tent stabiel en stevig. De bekende uitdagingen die je tijdens het kamperen kunt tegenkomen, zoals een oneffen ondergrond of stormachtig weer, vormen hierdoor geen probleem meer.
De binnenruimte met de extra grote ingang biedt veel ruimte voor je uitrusting en om te zitten, koken en ontspannen. De ingang aan de voorkant kan worden opgerold en groter gemaakt, maar ook volledig worden opgeborgen, zodat het voorste gedeelte van de tent volledig open is. In het slaapgedeelte zorgen de weerbestendige ventilatieopeningen voor droge en frisse lucht. Kleine extra's, zoals de lichtgevende ritslussen, ronden de Voyager-tent perfect af!
Het belangrijkste op een rij:
- enkel betrouwbaar materiaal van goede kwaliteit
- eenvoudig op te zetten en stabiel
- zeer grote voortent en hoog comfort