Tests en beoordelingen

Mammut - Masao HS Hooded Jacket - Hardshelljas in de test

Wat vind je daarvan?

Het maximale aantal tekens is bereikt.

Oeps, je bent vergeten je vraag te stellen.

Beoordeel het product nog door op de sterren te klikken

Beoordeel het product nog door op de sterren te klikken

Hoe beoordeel je het product?
(Klik op de sterren om te beoordelen)
Foto uploaden

Met de upload bevestig je onze Gebruiksvoorwaarden

Wat vinden andere bergvrienden daarvan:

Vraag van Paul
21.01.2020
Moet ik een maat groter nemen als ik er een donsjack onder wil?

Of kan ik m'n normale maat kiezen?

Oeps, je bent je antwoord vergeten

Kay
22.01.2020 13:52

Hallo Paul, normaal gesproken is er bij een hardshell jas rekening mee gehouden dat er lagen onder worden gedragen. Mijn advies is om de jas in je normale maat te bestellen. De perfecte pasvorm kan ik online helaas niet garanderen.

Het spijt mij, qua maatvoering is het altijd lastig een concreet antwoord te geven, omdat dit afhankelijk is van zo veel factoren (lengte, breedte, pasvorm, volume etc.). Wat de gegevens in de maattabel betreft, dit zijn richtlijnen en geven een indicatie over de maat. Wij proberen in zo betrouwbaar mogelijke informatie te voorzien, maar kunnen niet garanderen dat de maten precies zo uitvallen als beschreven. Ik hoop dat jij begrijpt dat het een kwestie van uitproberen blijft.

Aangezien de retourkosten relatief gering zijn (€3,95 via ons retourlabel, meer informatie op www.bergfreunde.nl/retourneren), is mijn advies in geval van twijfel meerdere maten te bestellen en uit te proberen welke maat het beste past. De artikelen die jij niet wenst te behouden kun jij eenvoudig retourneren, en wij betalen het aankoopbedrag terug zodra wij het retour hebben verwerkt. Helaas zijn de retourkosten voor eigen rekening.

Ik hoop dat het zo gaat lukken. Groet, Kay