"Dit product is niet meer leverbaar."
Ofwel gaat het hierbij om een ouder model, ofwel zullen we het product niet meer bij de fabrikant nabestellen.
Moed houden, we hebben natuurlijk nog alternatieven voor je klaar staan:
Cotopaxi - Women's Impermeo 3L Hooded Shell Jacket - Synthetisch jack
- Gratis verzending vanaf € 69 (NL) Vind hier de verzendinformatie! Opent in een infovak
- 100 dagen bedenktijd Vind de betalingsinformatie hier! Opent in een infovak
- > 4.000.000 tevreden klanten
- Alle artikelen in voorraad
In een oogopslag
Materiaalgegevens & Kenmerken
- Geschikt voor:
- Dames
- Gebruik:
- skiën, wandelen
- Hoofdmateriaal:
- 100% polyetheen
- Vulmateriaal:
- 100% polyester
- Materiaaltype:
- kunstvezel, synthetische isolatie
- Materiaalkenmerken:
- ademend, isolerend, waterdicht, winddicht
- Ademend vermogen:
- 10.000 g/m²/24h (MVTR)
- Waterkolom buitenkant:
- 10.000 mm
- Sluiting:
- doorlopende ritssluiting vooraan, met kinbescherming
- Capuchon:
- verstelbaar
- Ventilatie:
- onderarmrits
- Zakken:
- 1 borstzak met ritssluiting, 2 voorzakken met ritssluiting
- Pasvorm:
- normaal
- Extra's:
- klittenbandsluitingen aan de mouwen, trekkoord in de zoom
- Wettelijke kennisgeving:
-
Kies een maatKies een kleurKies een variant
- Art.nr.:
- 104-5347
Wat vinden andere bergvrienden daarvan:
Vraag van Ivy
15.09.2025
Is deze jas geschikt voor de winter?
Hey Ivy,
De Cotopaxi Women's Impermeo 3L Hooded Shell Jacket is een hoogwaardige shell-jas met synthetische isolatie, maar of hij geschikt is voor de winter hangt af van hoe koud en actief jouw gebruikssituatie is.
Waarom deze jas wél geschikt kan zijn voor wintergebruik
- Isolerend: De jas bevat synthetische isolatie (polyester), wat warmte biedt bij koude omstandigheden.
- Water- en winddicht: Met een waterkolom van 10.000 mm en winddichte buitenlaag ben je goed beschermd tegen winterse neerslag en wind.
- Ademend: Met een MVTR van 10.000 g/m²/24h blijft vocht goed gereguleerd – belangrijk bij actieve winteractiviteiten zoals wandelen of skiën.
- Extra’s: Verstelbare capuchon, ventilatieritsen onder de armen, verstelbare manchetten – allemaal pluspunten voor comfort in wisselende omstandigheden.
Waarom deze jas minder geschikt kan zijn voor diep wintergebruik
- Geen zware isolatie: Dit is geen donsjas of dikke parka – bij temperaturen onder nul heb je extra lagen nodig.
- Shell-constructie: De jas is ontworpen als een technische buitenlaag, niet als standalone winterjas voor stilstaand gebruik in vrieskou.
- Geen sneeuwvanger of skifuncties: Hoewel geschikt voor skiën, mist hij specifieke features zoals een sneeuwvanger of skipaszakje.
Ter inspiratie
De Impermeo 3L is als een betrouwbare buitenlaag voor wie beweegt in de kou. Hij beschermt je tegen wind en water, houdt je warm tijdens actie, en laat je ademen als je tempo maakt. Voor diepvriesdagen of stilstandmomenten is een extra isolatielaag je beste vriend – maar als je onderweg bent, is deze jas een lichte, technische bondgenoot.
Groetjes,
Remy