Koel - Women's Florence - Barefootschoenen

Prijs: 139,95 incl. BTW
Kleur kiezen:
Kleur:
Levertijd: 3-5 werkdagen De link wordt geopend in een infovak en bevat leveringsinformatie voor bulkgoederen
Er zijn alleen hele getallen toegestaan. Corrigeer je invoer.

Beoordelingsoverzicht

Onze beoordelingen zijn 100% echt.
87%
raden dit product aan
Beoordelingen
    • (10)
    • (4)
    • (1)
    • 2 sterren
      (0)
    • 1 ster
      (0)

Wat vind je daarvan?

Het maximale aantal tekens is bereikt.

Oeps, je bent vergeten je vraag te stellen.

Beoordeel het product nog door op de sterren te klikken

Beoordeel het product nog door op de sterren te klikken

Hoe beoordeel je het product?
(Klik op de sterren om te beoordelen)
Foto uploaden

Met de upload bevestig je onze Gebruiksvoorwaarden

Wat vinden andere bergvrienden daarvan:

Vraag van Stinne
19.07.2026
Onderhoud?

Hoe onderhoud ik deze Florence chocolate (dir overigens helemaal geweldig is!)?

Oeps, je bent je antwoord vergeten

Remy | Klantenservice
20.07.2026 09:32

Hey Stinne,

Met deze Florence in chocolate zit je eigenlijk vrij eenvoudig: het waterafstotende gladleer vraagt vooral om regelmatig reinigen en af en toe een voedende behandeling. Het leer is al tijdens het looiproces waterafstotend behandeld, dus je hoeft niet na elke wandeling opnieuw te impregneren.

De belangrijkste stap is verrassend genoeg niet impregneren, maar schoonhouden. Verwijder vuil met een zachte borstel of vochtige doek en laat de schoenen op kamertemperatuur drogen. Het gladleren bovenwerk blijft daardoor langer soepel en behoudt beter zijn waterafstotende eigenschappen.

Als het leer na verloop van tijd wat droger begint aan te voelen, is een verzorgend leerproduct een mooie aanvulling. Je zou in dat geval aan de https://www.bergfreunde.nl/lowa-active-creme-schoenverzorging/?searchparam=Lowa%20-%20Active%20Creme%20-%20Schoenverzorging kunnen denken.

houd het leer schoon, verzorg het af en toe met een leerbalsem of leercrème en gebruik alleen extra impregnering wanneer je merkt dat water niet meer mooi van het oppervlak af parelt. Zo blijven de Florence-schoenen het langst mooi én comfortabel.

Groetjes,

Remy

Wat vinden bergvrienden wereldwijd daarvan:
Judith
15.11.2024

100% vinden de beoordelingen
van Judith nuttig

Verena
27.01.2025

100% vinden de beoordelingen
van Verena nuttig

Janina
16.01.2026

Andreas
28.10.2025

Kerstin
16.12.2024

Sophia
16.11.2024

Claudia
15.11.2024

66% vinden de beoordelingen
van Claudia nuttig

marina
20.09.2024

100% vinden de beoordelingen
van marina nuttig

Sylvie
15.08.2024

Er zijn nog 6 andere bijdragen!