Ofwel gaat het hierbij om een ouder model, ofwel zullen we het product niet meer bij de fabrikant nabestellen.
Moed houden, we hebben natuurlijk nog alternatieven voor je klaar staan:
HOKA - Zinal - Trailrunningschoenen
- Gratis verzending vanaf € 69 (NL) Vind hier de verzendinformatie! Opent in een infovak
- 100 dagen bedenktijd Vind de betalingsinformatie hier! Opent in een infovak
- > 4.000.000 tevreden klanten
- Alle artikelen in voorraad
In een oogopslag
Materiaalgegevens & Kenmerken
- Geschikt voor:
- Heren
- Gebruik:
- trailrunning
- Materiaaltype:
- synthetisch materiaal
- Membraan:
- geen
- Materiaalkenmerken:
- ademend, vegan
- Overige materiaalinformatie:
- bestaat voor 100% uit veganistisch materiaal
- Sluiting:
- veters
- Zool:
- Vibram Megagrip
- Ondergrond:
- all terrain
- Tussenzool:
- ProFly
- Binnenzool:
- EVA
- Zoolhoogte (hak):
- 22 mm
- Drop:
- 4 mm
- Gewicht:
- 484 g
- Referentie maat:
- per paar in gemiddelde maat
- Loopstijl:
- neutraal
- Extra's:
- beschermende neuskap
- Wettelijke kennisgeving:
-
Kies een maatKies een kleurKies een variant
- Art.nr.:
- 023-0945
Productbeschrijving
Lichte trailrunningschoenen met gripvaste Vibram-zool
De Zinal van HOKA zijn trailrunningschoenen die dankzij hun lage gewicht ideaal zijn voor snelle runs op de trails. De lichte hardloopschoenen zijn gemaakt met een gripvaste Vibram-rubbermix. Ze bieden daardoor optimale grip op de trails in zowel droge als natte omstandigheden. Dankzij de ingenaaide tong zitten de trailrunningschoenen nauwsluitend en stevig om je voeten en beschermen ze tegen het binnendringen van kleine steentjes.
PROFLY-tussenzool voor veel comfort tijdens het hardlopen
In dit model vertrouwt HOKA op de PROFLY-tussenzool. Het zachte materiaal is gemaakt van bijzonder licht schuim om spieren en gewrichtsbanden specifiek te ontlasten bij het lopen op de trails. In combinatie met een dunne EVA-laag zorgt dit ook op technisch terrein voor een zeer comfortabele demping. Dankzij de luchtige meshstof in het bovenmateriaal overtuigen de Zinal van HOKA bovendien met ademende eigenschappen op de trails.
Het belangrijkste op een rijtje:
- Lichte trailrunningschoenen met Vibram-zool
- Ademende meshstof voert vocht weg van de voet
- Ingenaaide tong zorgt voor een precieze pasvorm
Vraag onze experts
Bergvriend Hannes
Beoordelingsoverzicht
Voordelen
Gebruik
Wat vinden andere bergvrienden daarvan:
-
Voordelen
Gemakkelijk Ademend -
Gebruik
Ultralicht Trailrunning
-
Voordelen
Gemakkelijk Prijs / kwaliteit -
Gebruik
Trailrunning
-
Voordelen
Ademend Gemakkelijk Goede grip -
Gebruik
Trailrunning Reizen Vrije tijd Ultralicht
-
Voordelen
Goede grip Gemakkelijk
Hee Floris!
De pasvorm van Hoka en La Sportiva zijn dermate verschillend dat hier lastig antwoord op te geven is. Theoretisch komt de UK 9 La Sportiva overeen met de US 9,5 / 9.
Ik wil nogmaals benadrukken dat ik geen garantie kan geven dat de US 9,5 of US 9 naar wens gaan passen daar waar Hoka doorgaans breder in de pasvorm is en daarmee ook een hoger volume in de schoen heeft.
Voor meer specialistisch maatadvies nodig ik je graag uit om ons een mailtje te sturen of even te bellen!
Groetjes,
Sander