Big Agnes - Tiger Wall 2 Platinum - 2-persoonstent
- Gratis verzending vanaf € 69 (NL) Vind hier de verzendinformatie! Opent in een infovak
- 100 dagen bedenktijd Vind de betalingsinformatie hier! Opent in een infovak
- > 4.000.000 tevreden klanten
- Alle artikelen in voorraad
In een oogopslag
Materiaalgegevens & Kenmerken
- Gebruik:
- kamperen, trekking
- Constructie:
- koepeltent
- Hoofdmateriaal:
- 100% polyamide
- Materiaalbehandeling:
- getapete naden, PU-coating, siliconen coating
- Materiaalkenmerken:
- PFC-/PFAS-vrij
- Waterkolom buitenkant:
- 1.500 mm
- Waterkolom bodem:
- 1.500 mm
- Aantal personen:
- 2
- Jaargetijde:
- 3-seizoenen
- Frame:
- DAC Featherlite NFL
- Aantal ingangen:
- 2
- Aantal vestibules:
- 2
- Afmetingen (binnen):
- 99 x 132 - 107 x 219 cm (H x B x L)
- Afmeting verpakking:
- 46 x 13 cm
- Gewicht:
- 992 g
- Gewichtsreferentie:
- maximaal gewicht
- Extra's:
- ophanglussen, incl. compressiezak, binnenzak, logoprint, reflecterende details
- Wettelijke kennisgeving:
-
Kies een maatKies een kleurKies een variant
- Art.nr.:
- 520-1018
Productbeschrijving
Lichte en ruime tweepersoonstent
Bij het zien van de tweepersoonstent Tiger Wall 2 Platinum van Big Agnes krijg je meteen zin in een sportief avontuur in de frisse lucht. Dankzij het kleine pakformaat en het vederlichte gewicht is deze tent de perfecte keuze voor minimalistische tochten in de bergen. De robuuste vezels voorkomen dat regen en vocht binnendringen. Zo kan je echt tot rust komen na een inspannende dag zonder dat je je zorgen hoeft te maken over een nachtelijke regenbui. De binnenruimte is gemakkelijk te organiseren, want er zijn veel vakken om kleine spullen veilig en netjes op te bergen. Ook zijn er hanglussen die kunnen worden gebruikt om hoofdlampen en vochtige kleding in de tent te hangen.
Bijzonder licht en extreem robuust Hyperbead-materiaal
De Hyperbead-stof is gemaakt met behulp van de eigen technologie van de tentfabrikant. Deze is bijzonder licht, waterdicht en zeer robuust. Volgens Big Agnes is het materiaal sterker en vormstabieler dan de vorige uitvoering. De buitentent is gemaakt van extreem licht 7D nylon-ripstop met een waterdichte siliconen- en polyurethaancoating en een waterkolom van 1.500 mm. De binnentent is ook gemaakt van zeer licht, ademend 7D nylon-ripstop en polyester-meshstof. Ze zorgen voor een uitstekend binnenklimaat in de tent. Zelfs de bodem is gemaakt van licht 7D nylon-ripstop met een waterkolom van 1.500 mm. Over het geheel genomen is de tent nog lichter en duurzamer dan het vorige model, waardoor hij perfect is voor alle outdoorliefhebbers die op zoek zijn naar lichte, hoogwaardige uitrusting.
Goed doordachte constructie
Dankzij een doorlopende middenstok blijft de Tiger Wall 2 Platinum-tent zelfs bij regen en harde wind stevig op zijn plaats staan en is hij zeer robuust. Bovendien kan je hem snel en eenvoudig opzetten, omdat er kleurmarkeringen zijn aangebracht op de stokken en tentlussen. Het speciale deurontwerp houdt de ingang droog, zelfs als je in de regen in en uit de tent wilt stappen. De dubbele ritsen op de luifelopeningen zorgen daarnaast voor optimale ventilatie. De bijzonder ruime hoeken aan de voeteneinden zorgen tenslotte voor extra ruimte.
Alle voordelen op een rij:
- robuuste en lichte tweepersoonstent
- licht, duurzaam en waterdicht Hyperbead-materiaal
- vele opbergmogelijkheden
- goed doordacht en stabiel frame
- geschikt voor drie seizoenen
Vraag onze experts
Bergvriend Max
Beoordelingsoverzicht
Wat vinden bergvrienden wereldwijd daarvan:
-
Voordelen
Gemakkelijk Waterdicht Goed los te maken -
Gebruik
Reizen Ultralicht Allround Trekking Camping