Ofwel gaat het hierbij om een ouder model, ofwel zullen we het product niet meer bij de fabrikant nabestellen.
Moed houden, we hebben natuurlijk nog alternatieven voor je klaar staan:
Big Agnes - Copper Spur HV UL2 Bikepack - 2-persoonstent
- Gratis verzending vanaf € 69 (NL) Vind hier de verzendinformatie! Opent in een infovak
- 100 dagen bedenktijd Vind de betalingsinformatie hier! Opent in een infovak
- > 4.000.000 tevreden klanten
- Alle artikelen in voorraad
In een oogopslag
Materiaalgegevens & Kenmerken
- Gebruik:
- bikepacking, trekking
- Constructie:
- koepeltent
- Buitentent:
- 100% polyamide
- Binnentent:
- 100% polyamide
- Bodem:
- 100% polyamide
- Materiaalbehandeling:
- DWR-geïmpregneerd, getapete naden, PU-coating, siliconen coating
- Materiaalkenmerken:
- ultralicht
- Waterkolom buitenkant:
- 1.200 mm
- Waterkolom bodem:
- 1.200 mm
- Info buitentent:
- double ripstop
- Info binnentent:
- double ripstop
- Info bodem:
- double ripstop
- Aantal personen:
- 2
- Jaargetijde:
- 3-seizoenen
- Frame:
- DAC Featherlite aluminium
- Vrijstaand:
- ja
- Aantal ingangen:
- 2
- Aantal vestibules:
- 2
- Afmetingen (buiten):
- 224 x 249 x 102 cm (l x b x h)
- Afmetingen (binnen):
- 224 x 107-132 x 102 (l x b x h)
- Gewicht:
- 1.420 g
- Gewichtsreferentie:
- maximaal gewicht
- Extra's:
- incl. pakzak, reflecterende details
- Inhoud levering:
- tent; tentstokken; 2 scheerlijnen; 8 haringen; opbergzak
- Overige gegevens:
- nettogewicht: 1220 g; 3 zakken binnenin; 1 zak aan het plafond; daisychainsysteem om opbergzak aan fiets te bevestigen
- Wettelijke kennisgeving:
-
Kies een maatKies een kleurKies een variant
- Art.nr.:
- 520-0722
Productbeschrijving
Deze ultralichte 2-persoonstent is ideaal voor tochten waarbij je met zo min mogelijk gewicht op pad wilt gaan: de Copper Spur HV UL2 Bikepack van Big Agnes! De koepeltent is geschikt voor trektochten, fietstochten en voor bikepacking. Dankzij het daisychainsysteem aan de pakzak kan deze snel en gemakkelijk aan het frame van je fiets worden bevestigd. De kleurcodering op de afzonderlijke onderdelen en op de tentstokken maakt het bijzonder eenvoudig om de tent op te zetten. De binnentent kan met plastic clips aan de DAC Featherlite-stokken van stevig aluminium worden vastgemaakt. Dat geeft de tent een goede stabiliteit. Reflecterend materiaal op de scheerlijnen zorgt voor een betere zichtbaarheid in het donker, zodat je 's nachts niet over de koorden struikelt. Twee kleine meshvakken en een groot meshvak in de binnentent bieden voldoende opbergruimte voor persoonlijke spullen, zoals een hoofdlamp, die altijd snel bij de hand moet zijn. De fietshelm kan worden opgehangen aan een praktische houder aan de binnentent en ligt zo tijdens het slapen niet in de weg. Twee zijingangen en twee luifels bieden daarnaast nog ruimte voor schoenen, rugzakken of fietstassen. Het ademende meshmateriaal van de binnentent laat veel lucht circuleren in de tent en zorgt ook onder warme omstandigheden voor een aangenaam klimaat binnenin. Zowel de buitentent als het grondzeil zijn voorzien van siliconen en een waterdichte PU-coating. Of je nu te voet of op de fiets op pad gaat, de getapete naden en de stevige constructie maken van de Copper Spur HV UL2 Bikepack van Big Agnes een comfortabele 2-persoonstent voor jouw volgende trip.
Vraag onze experts
Bergvriend Max
Beoordelingsoverzicht
Wat vinden andere bergvrienden daarvan:
Superlichte 2 persoonstent die ik solo gebruik. Voor 2 pers zou ik de 3 pers tent aanraden.
Ik gebruik een brede mat en heb nog ruimte rond mij om spullen binnen te zetten (handig bij nieuwsgierige beesten die anders met je spullen aan de haal gaan)
Ook genoeg ruimte om binnen te kunnen bewegen.
Staat perfect zonder haringen. een paar forkpacks zijn genoeg om de vestibules een beetje strak te trekken.
Bij zwaar onweer en wind bleef de tent prima staan, alleen het driehoekje in de nok blijft wat water in staan, wat op ten duur wat begint te lekken. Beetje extra seal kan helpen.
4 weken door Australie getrokken en veel op rotsgronden en peagravel gestaan en de laatste nacht toch nog een klein gaaitje in de tentbodem, dus ik gebruik nu toch maar een grondzeil. Had ik misschien beter van in het van-begin gedaan.
De luifel bleek onverwacht een erg leuke feature te zijn. Ik trek die naar de voor en achterkant van mijn fiets en kantel het een beetje in de richting van de wind. Zo heb je een leuke kookruimte en kan je nog wat naar buiten kijken. Bij hevige regen of slagregen weet ik nog niet of dit gaat werken.
-
Lekker naar buiten kijken terwijl het regent.
-
Voordelen
Muggengaas Gemakkelijk Veel plaats in de hoogte Goed op te bergen Ruim -
Gebruik
Trekking Reizen Ultralicht Camping